Wspólne logo aptek EU
 Pościel dla dzieci

O firmie


Apteka Radix istnieje na rynku farmaceutycznym od 1992r. W tym czasie - dzięki konkurencyjnym cenom i profesjonalnym poradom zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie rzeszy pacjentów. Jako dynamicznie rozwijająca się placówka zdrowia, w trosce o efektywną komunikację z pacjentami z całej Polski, poszerzamy działalność o branżę internetową. Od kilku lat sprzedajemy nasze produkty poprzez serwis allegro, gdzie zaufało nam już ponad 30 tysięcy użytkowników o czym mogą świadczyć pozytywne komentarze na nasz temat. W związku z wielkim zainteresowaniem i chęcią spełnienia oczekiwań naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o możliwość zakupu poprzez naszą aptekę internetową.

 

Serwis internetowy jest ściśle związany ze stacjonarną Apteką "RADIX" mieszczącą się przy ul. Wiśniowej 9 32-765 w Rzezawie woj. małopolskie Nr. Zezwolenia nr FA.KR.4100-Z-633-56/08/79/09 z dnia: 03.09.2009
Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej :
Jurkowska Barbara nr.ewidencyjny 1291/2001 -Wójt Gminy Kłaj

Apteka prowadzona jest przez grono specjalistów: magistrów i techników farmacji, co pozwala nam służyć Państwu fachową radą, a co za tym idzie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Apteki internetowe to doskonałe rozwiązanie aby w prosty i szybki sposób, bez stania w długich kolejkach, nabyć niezbędne produkty mające na celu poprawę zdrowia oraz jego ochronę.

Naszym celem jest również stałe poszerzanie oferty produktów, tak by móc oferować je Państwu w bardzo atrakcyjnych cenach.


Dokonując zakupu u nas macie Pastwo pewność że zakupiony produkt spełni Państwa oczekiwania i :
* jest w 100% oryginalny i wolny od wad
* jest przeznaczony do sprzedaży w aptekach, posiada atest PZH
* ma długą datę ważności i był odpowiednio przechowywany
(zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura źle wpływa na trwałość kosmetyków, produkt może się zepsuć przed końcem daty ważności)
* produkt ten jest przeznaczony na polski rynek
* pochodzi z legalnego źródła (zaopatrujemy się w hurtowniach farmaceutycznych lub bezpośrednio u producentów)


Każdy zakup na naszych aukcjach dokumentowany jest paragonem lub na życzenie klienta fakturą VAT